Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Zednické práce

Zednické práce

Rekonstrukce Prokop - Zednické práce Liberec

Nabízíme vám kompletní zednické práce od zakládání staveb, až po náročné přestavby bytů a domů. Zajistíme pro Vás jakékoliv zednické práce od drobných oprav až po bourání zdiva, vyzdívání příček a veškerých zdí v budovách. Realizujeme kompletní rekonstrukce bytů i domů, opravy obkladů a dlažeb v koupelnách, WC, chodby, kuchyně, podlahy a jakékoliv další zednické úpravy.

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na zednické práce Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

Díky mnohaletým zkušenostem se zednickými pracemi si dokážeme poradit s nejrůznějšími, speciálními a náročnými úkoly. Zákazníkovi poradíme, pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení. Největší důraz klademe na kvalitu prováděných zednických prací a rovněž používáme výhradně osvědčené a kvalitní materiály.

Díky svým zkušenostem můžeme konstatovat, že pracujeme spolehlivě, rychle a kvalitně. Zaručujeme vám, že pokud využijete našich zednických služeb, budete s odvedenou prací spokojeni.

Zednické práce Liberec

Veškeré zednické práce realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Zednické práce