Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Obklady a dlažba

Obklady a dlažba

Rekonstrukce Prokop - Obklady a dlažba

Provádíme profesionální pokládky obkladů a dlažeb jak ve standardním, tak i v luxusním provedení. Realizujeme obložení koupelen i jejich celkové rekonstrukce, rekonstrukce bytového jádra, obložení schodů a pokládku dlažeb v užitkových i obytných místnostech. Máme mnohaleté zkušenosti v této oblasti a jsme připraveni vyhovět každému přání našich zákazníků.

Chcete rekonstruovat obklady nebo dlažby? Stavíte dům a potřebujete dlažbu na podlahu nebo nový obklad do koupelny? Nevíte si rady jakou dlažbu, obklad, lepidlo na obklad stěn nebo podlahy zvolit? Obraťte se na nás!

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na obklady a dlažbu Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

Realizovali jsme již celou řadu staveb a rekonstrukcí koupelen, kuchyní a jiných interiérů a získali jsme spoustu zkušeností, které vám chceme nabídnout. Rádi pomůžeme s výběrem vhodného designu a typu obkladů a dlažby přímo pro vaší stavbu.

Provádíme montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních (obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod.) i privátních objektech (byty, rodinné domy).

Obklady a dlažba Liberec

Veškeré obklady a dlažby realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Obklady a dlažba