Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Naše nabídka

Naše firma se zabývá hlavně rekonstrukcí interiérů. Pokládáme plovoucí podlahy, PVC i koberce. Uděláme Vám koupelnu podle přání, tzv. na klíč. Sádrokarton, obklady, dlažby a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí. V naší nabídce najdete také instalatérské, malířské a natěračské práce.

Zednické práce

Nabízíme vám kompletní zednické práce od zakládání staveb, až po náročné přestavby bytů a domů. Zajistíme pro Vás jakékoliv zednické práce...Číst dál»

   

Sádrokartonové práce

Při rekonstrukci bytu doporučujeme pro stavbu příček sádrokarton jako moderní stavební materiál. Montáž sádrokartonu je čistá a rychlá stavební...Číst dál»

   

Obklady a dlažba

Provádíme profesionální pokládky obkladů a dlažeb jak ve standardním, tak i v luxusním provedení. Realizujeme obložení koupelen...Číst dál»

   

Pokládka podlahy

Kvalitní podlaha dodává každé místnosti na útulnosti a do značné míry určuje její styl. Správně vybraná a provedená pokládka podlah je...Číst dál»

   

Koupelny na klíč

Toužíte po nové koupelně, ale nemáte čas na shánění stavebního materiálu, kvalifikované firmy nebo ekologickou likvidaci odpadu?...Číst dál»

   

Zateplování budov

Zateplování budov je nezbytné pro úspory za energie. Zateplování budov je dobré řešení na každý dům, ale i byt, protože současné rostoucí...Číst dál»

   

Malířské a natěračské práce

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce (malby bytů, kanceláří, hal, skladů, dále nátěry oken, dveří, podlah, radiátorů, střech...Číst dál»

   

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské práce, jako např. opravy a výměny potrubí, opravy a rekonstrukce vodovodních rozvodů, opravy...Číst dál»