Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Sádrokartonové práce

Sádrokartonové práce

Rekonstrukce Prokop - Sádrokartonové práce

Při rekonstrukci bytu doporučujeme pro stavbu příček sádrokarton jako moderní stavební materiál. Montáž sádrokartonu je čistá a rychlá stavební technologie, sádrokarton se dobře dopravuje a zpracovává, montáž však vyžaduje praxi a zkušenosti.

Sádrokarton je v dnešní době nejpoužívanější, moderní, stavební materiál vhodný pro výstavbu interiérů. Sádrokarton splňuje náročná kritéria na tepelnou a zvukovou izolaci, rychlost stavebních prací, trvanlivost a vzhled. Sádrokarton lze použít všude, kde není potřeba nosná zeď (půdní vestavby, stěny, stropy, ale i podlahy).

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na sádrokartonové práce uděláme cenovou nabídku zdarma.

Sádrokartonem je možné rychlým a čistým způsobem změnit vzhled vašeho domova. Sádrokarton je možné upravit přesně do požadovaného rozměru a tvaru vám na míru. Pro jeho pevnost, odolnost a současně lehkost ho doporučujeme k obložení stěn, obložení stropů, tvorbě sádrokartonových polic, příček, ale i dalších konstrukcí. Vždy dbáme na kvalitu odvedené práce a všem zákazníkům vycházíme vstříc.

Sádrokartonové práce Liberec

Veškeré sádrokartonové práce realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Sádrokartony