Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Koupelny na klíč

Koupelny na klíč

Rekonstrukce Prokop - Koupelny na klíč Liberec

Toužíte po nové koupelně, ale nemáte čas na shánění stavebního materiálu, kvalifikované firmy nebo ekologickou likvidaci odpadu? Zajistíme pro vás všechny práce spojené s rekonstrukcí nebo výstavbou nové koupelny na klíč.

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na koupelnu na klíč Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

Koupelna na klíč znamená komplexní nabídku služeb od originálního naplánování dispozičního řešení, přes dodávku libovolného vybavení, odborné montážní práce až po čisté vymalování. Základem úspěchu je komunikace s vámi. Konzultaci před samotnou rekonstrukcí koupelny na klíč provedeme zdarma přímo u vás doma, kde vše změříme a poradíme vám s výběrem vhodných materiálů do nové koupelny na klíč.

Podle návrhu rekonstrukce koupelny na klíč provedeme také kompletní instalatérské práce a rozvody elektroinstalace.  Pracujeme rychle a spolehlivě. Po skončení renovace se samozřejmě postaráme o důkladný úklid.

Rekonstrukce koupelen a koupelny na klíč Liberec

Veškeré rekonstrukce koupelen a koupelny na klíč realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Koupelny na klíč