Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Instalatérské práce

Instalatérské práce

Rekonstrukce Prokop - Instalatérské práce Liberec

Provádíme veškeré instalatérské práce, jako např. opravy a výměny potrubí, opravy a rekonstrukce vodovodních rozvodů, opravy odpadního potrubí, ventilů, kohoutů a baterií. Od drobných instalatérských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže či revize.

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na instalatérské práce Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

Také v instalatérských pracích máme dlouholeté zkušenosti s kompletní výměnou kanalizačních a vodovodních rozvodů. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti instalatérských prací v bytech, rodinných i panelových domech a výrobních či administrativních budovách.

Veškerý materiál zařídíme a přivezeme. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a vyjdeme vám vstříc. Vždy je pro nás prioritou spokojenost zákazníka, proto nám s dotazy můžete kdykoliv zavolat.

Instalatérské práce Liberec

Veškeré instalatérské práce realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Instalatérské práce