Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Pokládka podlah

Pokládka podlah

Rekonstrukce Prokop - Pokládka podlah Liberec

Kvalitní podlaha dodává každé místnosti na útulnosti a do značné míry určuje její styl. Správně vybraná a provedená pokládka podlah je velmi důležitá nejen pro životnost podlahy. Poradíme vám s výběrem podlahy podle charakteru místností a účelu používání, aby nová podlaha splňovala vaše očekávání.

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na pokládku podlahy Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

K dokonalosti podlahy nestačí pouze použít prvotřídní materiály. Je třeba, aby odbornou práci - pokládku podlahy prováděli skuteční profesionálové. Teprve spojením pečlivě vybraných materiálů s bezvadně provedenou prací může vzniknout podlaha, která bude dokonale v souladu s vaším vkusem a životním stylem. Pokládáme podlahy ze všech obvyklých podlahových materiálů (plovoucí podlahy, PVC i koberce). Správný výběr materiálu podlahy doporučujeme zkonzultovat ještě před samotným nákupem podlahy.

Pokládka podlah Liberec

Pokládky podlah realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: pokládka podlahy