Kontakt na firmu:

 

REKONSTRUKCE

JIŘÍ PROKOP

Kateřinská 135
460 01 Liberec

Tel: +420 608 142 838 

Email: rekonstrukce.prokop@seznam.cz

 Web: http://rekonstrukceprokop.cz

 

 


Co Vám nabízíme?

Kupujete nový byt či dům?

Plánujete koupi nového bytu či domu? Nebo se chystáte koupit starší nemovitost? Nechte si vypracovat nestranný posudek na technický stav nemovitosti. Podrobně prohlédneme stav stěn, podlah, oken, přívodů plynu, vody a elektřiny a ještě před koupí se tak dozvíte, jaké investice bude nemovitost v nejbližší době potřebovat.

Při pořizování bytu či domu se vyplatí prověřit jeho skutečný technický stav !

Pokud Vás oslovila nabídka našich služeb, pokud chcete další informace, radu, nebo nezávazný cenový odhad za provedení rekonstrukce zdarma, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Malířské a natěračské práce

Malířské a natěračské práce

Rekonstrukce Prokop - Malířské a natěračské práce Liberec

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce (malby bytů, kanceláří, hal, skladů, dále nátěry oken, dveří, podlah, radiátorů, střech, rodinných i panelových domů, nátěry a malby interiérů i venkovních ploch, a také hladké i hrubé nátěry fasád). Pracujeme jen s kvalitními nátěrovými hmotami a materiály, které mají dlouhou životnost a odolávají venkovním podmínkám. Poradíme vám s výběrem interiérové či fasádní barvy nebo s výběrem vhodného laku pro malířské a natěračské práce.

Po telefonické dohodě přijedeme do 24 hodin, vše zaměříme a na malířské práce Vám uděláme cenovou nabídku zdarma.

Vytvoříme pro vás interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a spokojeně a který bude spolu s ostatními doplňky tvořit harmonický celek. Odborné namíchání barev je klíčovým momentem dobře odvedené práce.

Víme, jaké barvy místnost prodlouží, rozšíří, provzdušní, zkrátí nebo sníží. Poradíme vám, které barvy jsou energické a které naopak uklidňující. Volíme barvy podle účelu místnosti, vybavení a množství světla. Propojujeme přání zákazníka s možnostmi daného prostoru.  Malba nebo nátěr dodá prestižní a jedinečný vzhled. Vždy dbáme především na maximální spokojenost zákazníka.

Malířské a natěračské práce Liberec

Veškeré malířské a natěračské práce realizujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

Galerie: Malířské a natěračské práce